Konferencja Ekonomiczno-społeczne uwarunkowania współczesności25.11.2016 13:42

W dniu 24 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej odbyła się konferencja pt. „Ekonomiczno-społeczne uwarunkowania współczesności”. W konferencji jako prelegenci wystąpili między innymi pracownicy Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego, przekazując młodzieży gimnazjalnej i licealnej wiedzę z zakresu polityki personalnej w podkarpackich przedsiębiorstwach handlu detalicznego oraz przestrzennego zróżnicowania dochodów budżetu państwa na terenie województwa podkarpackiego w latach 2011-2015.

Foto: Tomasz Marmaj