Wizyta uczniów Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku21.12.2016 13:55

Uczniowie Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku, z którym W. Ekonomii ma podpisaną umowę o współpracy, 20 grudnia 2016 r. byli gośćmi na naszym Wydziale.

Uczniowie wraz z nauczycielami zostali przyjęci przez władze Wydziału, zwiedzili sale wykładowe i Kampus Zalesie, wysłuchali prezentacji Koła Naukowego Liderzy Biznesu oraz wzięli udział w warsztatach z ekonomii behawioralnej.

Od przyszłego roku uczelnia obejmie patronatem klasę Technik ekonomista z innowacją skarbowo-prawną, a pracownicy naukowi podejmą się rozszerzenia zagadnień z bloku przedsiębiorczości, co ma zwiększyć szanse absolwentów na rynku pracy.