Warsztaty z przedsiębiorczości dla licealistów25.04.2017 08:08

21 kwietnia 2017 r. Wydział Ekonomii gościł uczniów Liceum Ogólnokształcącego ze Strzyżowa wraz z opiekunami. Licealiści uczestniczyli w cyklu zajęć poświęconych: planowaniu działalności gospodarczej i pozyskiwaniu środków finansowych na ten cel, technikom kreatywności wykorzystywanych w biznesie oraz zasadom społecznej odpowiedzialności biznesu.

Seminaria i warsztaty prowadzili wykładowcy Wydziału Ekonomii: dr Anna Mazurkiewicz, dr Lidia Kaliszczak, dr Tomasz Surmacz oraz dr Sławomir Dybka. W organizację spotkania  zaangażowani byli także: dr Piotr Cyrek, dr Katarzyna Szara, dr Małgorzata Wosiek oraz mgr Natalia Kłos.