Inauguracja zajęć w klasie patronackiej w Leżajsku25.10.2017 09:06

Wizyta doktora Piotra Cyrka w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku 20 października 2017 r. zainicjowała cykl spotkań z uczniami klasy objętej patronatem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uczniowie uczestniczący w warsztatach nabywali wiedzę o okolicznościach negocjacji, poszukiwali powodów niepowodzenia w ich trakcie oraz rozstrzygali dylematy negocjacyjne. Zajęcia pozwoliły im także poprawić umiejętności w zakresie komunikowania oraz argumentowania i obrony własnych poglądów. Stały się okazją do nawiązania bezpośrednich relacji z przedstawicielem Uczelni.