Pracownicy Wydziału Ekonomii w podkarpackich szkołach średnich30.10.2017 09:30

W październiku bieżącego roku pracownicy Wydziału Ekonomii odwiedzali podkarpackie szkoły średnie prezentując ofertę edukacyjną Uniwersytetu Rzeszowskiego.

17 października mgr Konrad Drozd oraz studentka Jagoda Głowacka na zaproszenie Dyrekcji gościli w Zespole Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu.

23 października krośnieńskie II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja odwiedzała dr Małgorzata Lechwar.

Kolejny rok patronatu Wydziału Ekonomii nad uczniami Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie rozpoczął się 26 października wykładem dr Katarzyny Puchalskiej „Kontrakty w handlu zagranicznym”.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Łańcucie 27 października planowali karierę zawodową podczas spotkania z dr Piotrem Cyrkiem oraz z doradcą zawodowym z Biura Karier UR Rafałem Psiurskim.