Spotkanie z młodzieżą w Bieczu05.03.2018 09:22

2 marca 2018 r. uczniowie klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu planowali karierę zawodową w trakcie spotkania z pracownikami i studentami Wydziału Ekonomii. Mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Rzeszowskiego.  Z zainteresowaniem wysłuchali informacji o aktywnościach kół naukowych oraz organizacji studenckich. Zaznajomili się także z ogólnymi zasadami naboru na studia oraz funkcjonowaniem elektronicznego serwisu rekrutacyjnego.