Warsztaty w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie26.04.2018 13:29

Rozwijając dotychczasową współpracę, 26 marca 2018 r. pracownik i studentki Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego odwiedzili Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie. Celem wizyty było podniesienie poziomu wiedzy ekonomicznej młodzieży, która uczestniczyła w warsztatach. Uczniowie klas III doskonalili swoje kompetencje w zakresie komunikacji biznesowej. Młodzież z klas maturalnych miała natomiast okazję zasięgnąć informacji o ofercie edukacyjnej Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz  poznać obszary aktywności studenckiej.