Liderzy Biznesu z wizytą w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy07.11.2019 10:24

Studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego – członkowie Koła Naukowego Liderzy Biznesu, sekcji Marketing i Rachunkowość wraz z opiekunką – Panią mgr Magdaleną Wiercioch w dniu 7 listopada 2019 r. mieli okazję przeprowadzić kolejne warsztaty w ramach projektu „Weź przyszłość w swoje ręce – finanse oczami licealisty”.

Celem przeprowadzonych warsztatów było poszerzenie wiedzy uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy z zakresu inflacji, zakładania własnego przedsiębiorstwa, nowoczesnych form płatności oraz podstawowych zasad gospodarowania budżetem.

Uczniowie uczestniczący w zajęciach wykazywali się dużym zaangażowaniem, biorąc aktywny udział w licznych grach oraz konkursach. Po zakończonych warsztatach mogli udowodnić zdobytą wiedzę rozwiązując test dotyczący tematyki przeprowadzonych warsztatów.

Test wiedzy wyłonił trzech zwycięzców:

1. Paweł Fołta,
  2. Michał Kozak,
  3. Klaudia Kotwa.

Zwycięzcom gratulujemy i cieszymy się, że będziemy mieli okazję spotkać się z nimi jeszcze raz podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w dniu 12 grudnia 2019 r. w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Na szczególne podziękowania za osobiste zaangażowanie i poświęcony czas zasługuje Pani Małgorzata Szyszka – Kierownik Szkolenia Praktycznego, która koordynowała wydarzenie ze strony szkoły.