To największa w Polsce, jak i na świecie symulacja biznesowa on-line, w której rywalizują zespoły (3-5 osób) studenckie oraz menedżerskie.

GMC to rozbudowana symulacja biznesowa, w której biorą udział zespoły studenckie (II – V rok studiów) oraz firmowe. Drużyny podczas zmagań wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku. Projekt od początku swojego istnienia zgromadził już ponad pół miliona uczestników w blisko 40 krajach.

Global Management Challenge to praktyczny trening zarządzania i możliwość odbycia innowacyjnych praktyk menedżerskich. Uczestnicy w trakcie rozgrywki  rozwijają  m.in. umiejętności: analityczne, pracy w zespole czy też planowania strategicznego. Dodatkowo udział w wydarzeniu to świetna okazja do zawarcia ciekawych znajomości oraz nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

- utworzyć zespół (3-5 osób) - istnieje możliwość łączenia studentów różnych lat i kierunków studiów oraz uczelni w jednej drużynie.

- wypełnić kartę rejestracyjną dostępną na stronie
www.gmcpoland.pl/rejestracja-studentow

- Po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić dostępną na stronie aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem na adres rejestracja@gmcpoland.pl

Zarejestrowane zespoły otrzymają informację o zakwalifikowaniu się do konkursu. Dzięki wsparciu sponsorów zespoły mają możliwość bezpłatnego udziału w konkursie. Wcześniejsza rejestracja zwiększa szanse danego zespołu na udział w konkursie!

Rejestracja zespołów studenckich potrwa do 20 października 2014.