Wydział Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza uczniów wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego do udziału w projekcie:

Kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość – edukacyjny meeting z Wydziałem Ekonomii.

Projekt realizowany jest we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu z zakresu edukacji ekonomicznej.

Głównym celem projektu jest zwiększenie wiedzy ekonomicznej nt. kreatywności, innowacyjności i przedsiębiorczości wśród 90 uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach seminariów realizowanych od 15.02.2017 do 30.06.2017 roku.

Udział w projekcie oferuje możliwość:

• kształtowania oraz wzmocnienia postaw i zachowań przedsiębiorczych,
  • poznania technik kreatywności wykorzystywanych w biznesie,
  • zrozumienia zasad i potrzeby społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • poszerzenia wiedzy na temat źródeł finansowania działalności gospodarczej.

W ramach projektu proponujemy następujące aktywności:

I aktywność Udział w seminarium (warsztatach) prowadzonych przez specjalistów – wykładowców Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego
II aktywność  Uczestnictwo  w konkursie „Moja wizja innowacyjnego biznesu”
III aktywność
Udział w konferencji podsumowującej projekt, połączonej z prezentacją najlepszych prac konkursowych.

Wręczenie dyplomów uczestnictwa wszystkim uczestnikom projektu i nagród laureatom  konkursu.

Ważne daty:

• 20.02 - 10.03.2017 Rekrutacja na seminarium
  • Seminarium (do wyboru jeden z trzech terminów):
    • 24.03.2017
    • 31.03.2017
    • 07.04.2017
  • 20.03 - 1.05.2017 Zgłoszenie udziału w konkursie "Moja wizja innowacyjnego biznesu”
  • 4.05 do 15.05.2017 Składanie prac konkursowych
  • 31.05.2017. Ogłoszenie listy rankingowej prac konkursowych
  • 09.06.2017 Konferencja podsumowująca projekt

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu

Pliki do pobrania: